B32716H9206K000
MFR.Part #
B32716H9206K000
JLCPCB Part #
C6748587
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 20uF 900V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS