B32714H2505K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32714H2505K000
JLCPCB Part #
C6130288
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2kV 5uF ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS