B32686A2473J000
MFR.Part #
B32686A2473J000
JLCPCB Part #
C3801915
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+100℃ 47nF 500V、2kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS