B32683A1223J000
MFR.Part #
B32683A1223J000
JLCPCB Part #
C3783975
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 22nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS