B32683A1103K000
MFR.Part #
B32683A1103K000
JLCPCB Part #
C3799770
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 500V、1.6kV ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS