B32676T6355K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32676T6355K000
JLCPCB Part #
C3809408
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 3.5uF 630V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS