B32676G6126K000
MFR.Part #
B32676G6126K000
JLCPCB Part #
C6748583
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12uF 630V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS