B32676G3226K000
MFR.Part #
B32676G3226K000
JLCPCB Part #
C5950026
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22uF 300V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS