B32674D8684K000
MFR.Part #
B32674D8684K000
JLCPCB Part #
C3788644
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 680nF 875V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS