B32674D6105K000
MFR.Part #
B32674D6105K000
JLCPCB Part #
C3792741
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 630V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS