B32674D4475K000
MFR.Part #
B32674D4475K000
JLCPCB Part #
C3808296
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 4.7uF 450V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS