B32674D3475K000
MFR.Part #
B32674D3475K000
JLCPCB Part #
C3806454
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 300V 4.7uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS