B32673P4225K189
MFR.Part #
B32673P4225K189
JLCPCB Part #
C3788471
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 160V、450V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS