B32672Z5334J000
MFR.Part #
B32672Z5334J000
JLCPCB Part #
C3793155
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 277V、520V 330nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS