B32672Z4105K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32672Z4105K000
JLCPCB Part #
C3799020
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 1uF 220V、450V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS