B32672P4105K000
MFR.Part #
B32672P4105K000
JLCPCB Part #
C361367
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 1uF 450V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS