B32672L8822K000
MFR.Part #
B32672L8822K000
JLCPCB Part #
C3803098
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 8.2nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS