B32672L8272J289
MFR.Part #
B32672L8272J289
JLCPCB Part #
C532944
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 2.7nF 700V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS