B32672L6224J189
MFR.Part #
B32672L6224J189
JLCPCB Part #
C3796643
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 250V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS