B32672L1822J000
MFR.Part #
B32672L1822J000
JLCPCB Part #
C3795755
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 600V、1.6kV 8.2nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS