B32672L1333J000
MFR.Part #
B32672L1333J000
JLCPCB Part #
C125417
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 33nF 600V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS