B32672L0104K289
MFR.Part #
B32672L0104K289
JLCPCB Part #
C3781224
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 250V、1kV ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS