B32671P4684K000
MFR.Part #
B32671P4684K000
JLCPCB Part #
C3789837
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+125℃ 160V、450V 680nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS