B32671P4474J189
MFR.Part #
B32671P4474J189
JLCPCB Part #
C427428
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 450V 470nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS