B32671L8332K000
MFR.Part #
B32671L8332K000
JLCPCB Part #
C3800081
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+125℃ 3.3nF 700V、2kV ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS