B32671L6333J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32671L6333J000
JLCPCB Part #
C3810852
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 250V、630V 33nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS