B32656T1224K000
MFR.Part #
B32656T1224K000
JLCPCB Part #
C6130280
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220nF 600V、1.6kV ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS