B32656J2104J000
MFR.Part #
B32656J2104J000
JLCPCB Part #
C3810413
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 700V、2kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS