B32656A0125J000
MFR.Part #
B32656A0125J000
JLCPCB Part #
C7218368
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.2uF 500V、1kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS