B32654A7334J000
MFR.Part #
B32654A7334J000
JLCPCB Part #
C3802004
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 330nF 500V、1.25kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS