B32654A7104K189
MFR.Part #
B32654A7104K189
JLCPCB Part #
C3805471
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 500V、1.25kV ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS