B32654A6684K000
MFR.Part #
B32654A6684K000
JLCPCB Part #
C3783083
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 680nF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS