B32654A6474K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32654A6474K000
JLCPCB Part #
C20344255
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 250V 470nF ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS