B32654A2333J000
MFR.Part #
B32654A2333J000
JLCPCB Part #
C3800511
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 700V、2kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS