B32654A2223J000
MFR.Part #
B32654A2223J000
JLCPCB Part #
C3795950
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 22nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS