B32654A1154J000
MFR.Part #
B32654A1154J000
JLCPCB Part #
C482559
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.6kV 150nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS