B32654A0684K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32654A0684K000
JLCPCB Part #
C3799809
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、1kV 680nF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS