B32654A0224J000
MFR.Part #
B32654A0224J000
JLCPCB Part #
C117686
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 1kV 220nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS