B32653A7333K000
MFR.Part #
B32653A7333K000
JLCPCB Part #
C3789159
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 500V、1.25kV ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS