B32653A7224J000
MFR.Part #
B32653A7224J000
JLCPCB Part #
C6508972
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220nF 500V、1.25kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS