B32653A6474K000
MFR.Part #
B32653A6474K000
JLCPCB Part #
C3805492
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 470nF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS