B32653A6224K000
MFR.Part #
B32653A6224K000
JLCPCB Part #
C3799521
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220nF 250V、630V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS