B32653A4225J000
MFR.Part #
B32653A4225J000
JLCPCB Part #
C3782075
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 200V、400V ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS