B32653A2682J000
MFR.Part #
B32653A2682J000
JLCPCB Part #
C3798876
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 6.8nF 700V、2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS