B32653A2222K289
MFR.Part #
B32653A2222K289
JLCPCB Part #
C6467188
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 700V、2kV ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS