B32653A1563J000
MFR.Part #
B32653A1563J000
JLCPCB Part #
C6467186
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 500V、1.6kV 56nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS