B32653A0913J000
MFR.Part #
B32653A0913J000
JLCPCB Part #
C20344243
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 250V 91nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS