B32653A0224J000
MFR.Part #
B32653A0224J000
JLCPCB Part #
C3785383
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220nF 250V、1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS