B32652J1232J000
MFR.Part #
B32652J1232J000
JLCPCB Part #
C20344240
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 2.3nF 700V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS