B32652A7333J000
MFR.Part #
B32652A7333J000
JLCPCB Part #
C3795776
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 500V、1.25kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS